Hakkımızda

E-DersNotlarım‘da Üniversite, AÖF, KPSS, YKS-TYT, Lise ve Ortaokul kategorileri bulunmaktadır. Bu kategorilerde ders notları, ders kitapları, vize-final çıkmış sorular, ders kaynakları ve deneme testleri bulabilirsiniz. Sitemiz günceldir. Bizimle not paylaşanlar oldukça sitemize ekleme yapıyoruz. Ders notlarını konu içindeki ders notu indir butonundan indirebilirsiniz. Ders notlarınızı bizimle paylaşırsanız daha çok kişiye ulaşmış olur.
e-dersnotlarim.com | Ders Notları|Çıkmış Sorular|Ders Kitapları

https://e-dersnotlarim.com/

https://e-dersnotlarim.com/

Not: Sitemizde bulunan hiçbir içerikten sitemiz sorumlu tutulamaz. İçerikler kullanıcılar tarafından paylaşılan içeriklerdir.

Kanun No. 5651
Yer sağlayıcının yükümlülükleri

             MADDE 5 –
(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Telif hakkına konu olan ders notunun yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünüyorsanız; İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Hukuksal olarak uygun görüldüğü takdirde, ders notu sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.